Форум программистов
 

Восстановите пароль или Зарегистрируйтесь на форуме, о проблемах и с заказом рекламы пишите сюда - alarforum@yandex.ru, проверяйте папку спам!

Вернуться   Форум программистов > Microsoft Office и VBA программирование > Microsoft Office Access
Регистрация

Восстановить пароль
Повторная активизация e-mail

Купить рекламу на форуме - 42 тыс руб за месяц

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 15.12.2009, 16:54   #1
А^ександр
 
Регистрация: 18.02.2008
Сообщений: 5
По умолчанию Связь Access и Word

Помогите советом. я не знаю как связать Access и Word чтоб данные из Access-а можно было бы подставлять в вордовскую форму в тех местах в которых я захочу. я тут розковырял одну прогу дак там вордовские формы имеют воттакой вид


АКТ
виконання сторонами зобов'язань,
що передбачені Договором № #Dl_No#
купівлі-продажу цiнних паперiв
вiд #DAT#

м. Київ #DateFinish# р.

#tbl_Company_ID1_NAME#, що здійснює професійну діяльність на ринку цінних паперів по випуску та обігу цінних паперів на підставі #PARAM0#, платник податку на прибуток на загальних підставах згідно ст. 10 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", в особі #tbl_Company_SignFace# (далі – Продавець), з одного боку, та #Person1stName#, платник податку на прибуток на загальних підставах згідно ст. 10 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", в особі #SIGN_DIE# (далі – Покупець), з іншого боку, склали цей Акт про те, що:

1. ПРОДАВЕЦЬ перерахував зi свого рахунку в цiнних паперах на рахунок в цiнних паперах Покупця #S2_T1# #S2_C1#, емітовані #tbl_Deals_EM_NAME_SHORT#, в кiлькостi #StartQuant# шт.
2. ПОКУПЕЦЬ згідно з вимогами п. 2.1. Договору здійснив оплату цінних паперів у розмірі #StartPrice# грн. (#PropPrice#)ПДВ не передбачений.
3. ПРОДАВЕЦЬ та ПОКУПЕЦЬ не мають один до одного претензій матеріального та іншого характеру, пов’язаних з виконанням Договору. З моменту підписання цього Акту Договір вважається виконаним.
4. Даний Акт складений у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.

Від ПРОДАВЦЯ:




______________________ #tbl_Company_SignInic#

М.П.
Від ПОКУПЦЯ:




_____________________ #tbl_Persons_SIGN_INC#
[/CENTER][/CENTER][/CENTER]
М.П.
А^ександр вне форума Ответить с цитированием
Старый 15.12.2009, 22:07   #2
Teslenko_EA
Участник клуба
 
Регистрация: 10.08.2009
Сообщений: 1,796
По умолчанию

Здравствуйте А^ександр.
Без лишних объяснений посмотрите как этому "обучал" LeaderAccess (Виктор Конюков).
Евгений.
Вложения
Тип файла: zip la_automat.zip (103.8 Кб, 171 просмотров)
Teslenko_EA вне форума Ответить с цитированием
Ответ


Купить рекламу на форуме - 42 тыс руб за месяц



Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Связь Word и Excel kinogruppa Microsoft Office Excel 4 28.09.2009 22:57
Связь erwin c Access Европеец Помощь студентам 1 06.07.2009 21:48
Связь Excel и Access Top Microsoft Office Excel 3 29.04.2009 16:07
Связь Delphi с Access Light БД в Delphi 7 14.04.2008 18:09
Связь базы Access через ADO Lex87 БД в Delphi 3 30.11.2006 07:38